poker lobisi

Kralbet poker lobisi bulunan oyunlar

Poker lobisi denildiğinde akla ilk gelen normal olarak poker oyunu olacaktır. Ve kapsamında en çok oyuncunun katılmakta olduğu oyun tipi de odur desek yalan olmaz. Aslında poker lobisi kapsamında tavla, okey gibi oyunlar da yer almaktadır. Ayrıca pokerin de birçok çeşidi mevcuttur. Kralbet bu sayede her zevkten oyuncuya katılımda bulunmaları için fırsat vermiştir.

Poker oyun tiplerine değineceğiz. Bunun yanında özellikle ülkemizde çokça oynanmakta olan tavla ve okey oyunlarına da yer ayıracağız. Peki bu lobi içerisinde oyuncular kime karşı oynamaktadırlar? Kaç kişilik masalar bulunur? Bakiyeyi ayrı mı yüklemek gerekir? Bu lobide kullanılabilecek bonuslar bulunmakta mıdır? İlla yüksek bakiyeyle mi girmek gerekir? Bu soruların yanıtlarına yazımızda yer vereceğiz.

Poker lobisi oyunları ve oyuncuları

Burada yer alan oyunlarda yukarda belirttiğimiz gibi temelinde poker, tavla ve okeyden oluşmaktadır. Fakat bu kadarla bitmiyor. Çünkü bu oyunlar da tiplerine göre çeşitlilik göstermektedir. Ayrıca lobiye giriş yapıldıktan sonra karşımıza her bütçeye uygun farklı odalar olduğunu görüyoruz.

Bir kere poker oyunları Türk Pokeri, Texas Hold’Em, Açık Poker ve Omaha olarak ayrılmaktadır. Bu oyunların detaylarına tek tek sitemiz Casino Sayfasında yer vermiş olacağız.

Gerek evde aileyle gerekse dışarıda arkadaşlar ile çokça oynanmakta olan bir diğer oyun okey de kullanıcıların oldukça ilgisini çekmektedir. Kralbet lobisi üzerinden kolayca oyunlara hiç kasmadan katılmak mümkündür. Tavla ise kısmen şansa bağlı olduğundan oldukça keyifli bir oyundur. Onun detaylarına da sitemizden erişmeniz mümkündür.

Lobideki rakipleriniz ve kaçar kişilik oynandığı

Poker lobisi aslında geniş bir ağa sahiptir. Bu sayede sistemde karşınıza çıkmış olan oyuncular hem Kralbet sistemi üzerinden gelmektedir. Hem de farklı siteler üzerinden de buradaki oyuna katılan oyuncuları görmek durumu bulunmaktadır. Bu kadar çoklu üyelik giriş yapabilmesi de herhangi bir saatte dahi oyunculara oyunlara katılabilme imkânı sunmaktadır.

Poker lobisindeki bonuslar ve bakiye limiti

Burada kullanabileceğiniz bonuslar yine oldukça fazladır ve belirli aralıklarla değiştirilip güncellenmektedir. Genellikle oyunlara göre %15 yatırım veya kayıp bonusları alabilmektedir kullanıcılar. Oyunlara katılmak için ise belli bir bakiye limiti bulunmamaktadır. Lobiye giriş yapıldığında zaten odalara ayrılmış olduğundan üyeler kolaylıkla kendi bütçesine uygun olan lobiye giriş yapabilir. Kazanma durumunda da dilerse daha yüksek limitli odalara katılarak oyunun keyfine varabilir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir